Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka

Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka - Ivana Vlková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Vlková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Vlková. Číst Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro děti 5-7 let, ideální jako prevence specifických poruch učení Další díl edice Od zápisu do lavice je tady. Volně navazuje na předchozí díly a obsahuje 28 pracovních listů se cvičeními, která zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti u předškolních dětí, nebo čerstvých školáků. Jedná se o průřezový sešit, který nabízí ke každé dovednosti několik cvičení. Dítě si tak procvičí schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy, ale i sociální a emoční dovednosti a orientaci v časové a dějové posloupnosti. Úlohy jsou koncipovány tak, aby se zároveň zapojilo co nejvíce smyslů a rozvíjela se jemná motorika i grafomotorika. Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 20leté praxe s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách. Pracovní listy obsažené v jednotlivých sešitech této edice slouží k nácviku činností, na něž je potřeba se u dětí zaměřovat. Jedná se o úlohy, se kterými mají děti v posledním ročníku školky ještě potíž, a je tedy potřeba více času na jejich stimulaci, a to i v domácím prostředí. Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků či dětských časopisů.


...su do lavice 4. díl. Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky ... Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností ... ... . Hledáte Od zápisu do lavice od Ivana Vlková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání. Zobrazit celý text Od zápisu do lavice Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka Od zápisu do lavice - Sluchové vnímání. Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a ... Kniha: Od zápisu do lavice - Ivana Vlková | Knihy.ABZ.cz ... . Zobrazit celý text Od zápisu do lavice Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka Od zápisu do lavice - Sluchové vnímání. Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka pro děti 5-7 let Vážení zák...SOUVISEJÍCÍ KNIHY