Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily

Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily - Alice Kavková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alice Kavková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily.pdf


Chcete si knihu přečíst?Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Kavková. Číst Retrohraní: Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sběratelka retroher Alice Kavková posbírala více než dvě stovky návodů na hry, které mnozí jako malí hráli, ale málokdo je předal dalším generacím. Třeba skákání gumy, přebírání provázku nebo tleskačky. V knize nejdete také povídání s dětskou psycholožkou a logopedkou o významu her a hraní pro vývoj dítěte a vše je doplněné kouzelnými ilustracemi Lukáše Fibricha. Retrohraní je zkrátka pokladnice her Husákových dětí.


...nejdete také povídání s dětskou psycholožkou a logopedkou o významu her a hraní pro vývoj dítěte a vše je doplněné kouzelnými ilustracemi ... Retrohraní | KNIHCENTRUM.sk ... ... Zobrazit celý text Retrohraní Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily Komu nestačí má videa, může si koupit knihu Retrohraní a tam je popsáno přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily, a kdy vyrůstaly Husákovy děti. Retrohraní je zkrátka pokladnice her Husákových dětí. Products specifications. Podnázev Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily : Druh sortimentu Kniha : Autor Alice Kavková : Značka BizBooks ... V kni ... Retrohraní - Portaro - catalog of Municipal library Náchod ... . Products specifications. Podnázev Přes 200 her z doby, kdy nebyly mobily : Druh sortimentu Kniha : Autor Alice Kavková : Značka BizBooks ... V knize je taky povídání s dětskou psycholožkou a logopedkou o významu her a hraní pro vývoj dítěte, při...SOUVISEJÍCÍ KNIHY