Zlatý poklad

Zlatý poklad - Vladimír Pikora, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Pikora,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý poklad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý poklad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Pikora,. Číst Zlatý poklad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohatě ilustrovaná kniha pohádek známých ekonomů a autorů několika bestsellerů. Pro děti ve věku přibližně 6 až 13 let. Vše se tu točí kolem peněz. Příběhy se hemží pohádkovými bytostmi, vychytralými podvodníky, moudrými i méně moudrými lidmi i zvířátky: Je lepší schovat zlato pod polštář, nebo raději do skřítčí banky? Odnese si čert Honzu do pekla, protože si špatně přečetl smlouvu o půjčce, nebo Honza přijde zavčasu k rozumu a čerta přechytračí? Naučí se Daniel od trola, jak se vyhnout riziku, nebo ho spolkne mořská obluda? Vysvobodí rozpustilá Bára staré lichváře od kletby, nebo sama skončí mezi strašidly? Jedno ale mají všechny pohádky společné: laskavým a nenásilným způsobem vysvětlují základní pojmy finanční gramotnosti. Z knihy je možné pochopit, jak se v životě chovat, aby se čtenář nikdy nedostal do jakýchkoliv finančních obtíží.


... poklad jsem zakoupila mé 8 - leté dceři, která je vášnivá čtenářka ... Bankéři před patnácti lety prodali zlatý poklad. Prý to ... ... . S velkou radostí mohu napsat, že kniha nezklamala mé očekávání. Dcera jí přečetla za víkend, kniha je čtivá, je pro zvídavé děti. Nenásilným způsobem učí děti přemýšlet o penězích jinak, než doposud. Súhlasím so spracovaním osobných údajov v rozsahu zadanom v prihlasovacom formulári za účelom účasti v súťaži Košický zlatý poklad a oboznámil som sa so zásadami ochrany údajov v zmysle čl. 13 a príslušných recitálov Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (E ... Zlatý poklad - Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová ... ... . 13 a príslušných recitálov Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 Kam se poděl český zlatý poklad - Stanislav Motl v Č.rozhlase. Košický zlatý poklad patrí k najväčším hromadným nálezom z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY