Chci tě mít ve skříni

Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simona Votyová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chci tě mít ve skříni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chci tě mít ve skříni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Votyová. Číst Chci tě mít ve skříni Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu. Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. Zvlášť poté, co se jim narodí autistická dcera. Tíhu rodinného života každý řeší po svém. Viliam stoupá po kariérním žebříčku a utápí se v alkoholu. Viola maluje a možná miluje někoho jiného… Román české autorky o soužití dvou lidí, který upoutá také tím, že je psán z pohledu ženy i muže.


...ě mít ve skříni. Vytáhnout tě, jenom když se mi to bude hodit 😉 Zhruba o tom je moje nová knížka ... Simona Votyová - Home | Facebook ... . Nebo vlastně ne, je o manželství.. A není to skoro to samé? A taky je o tom, že si člověk představoval život jinak, o hledání svobody, o pocitech, které se v nás perou, o […] Buďte první, kdo ohodnotí "Chci tě mít ve skříni" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Kniha: Chci tě mít ve skříni Autor: Simona Votyová Viliam a Vi ... Kniha Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová | knizniklub.cz ... . Vyžadované informace jsou označeny * Kniha: Chci tě mít ve skříni Autor: Simona Votyová Viliam a Viola jakoby se pro sebe narodili, prožívají spolu úžasné chvíle lásky a souznění. Popis. Tento náš výhodný balíček obsahuje knížky Provařená + Chci tě mít ve sk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY