Mimoprostor a základy moderní fyziky

Mimoprostor a základy moderní fyziky - Martin Sodomka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Sodomka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mimoprostor a základy moderní fyziky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mimoprostor a základy moderní fyziky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Sodomka. Číst Mimoprostor a základy moderní fyziky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnozí lidé si možná myslí, že ty největší zázraky najdou ve světě pohádek. Existuje ale svět, kde se dějí věci mnohem méně uvěřitelné a ve srovnání s nímž blednou i ty nejbujnější výplody lidské fantazie. Ten svět je tady, ukryt v jemných vláknech reality, která nás obklopuje. Není to žádný přelud, nýbrž pravda, objevená a prokázaná moderní fyzikou. Kniha Mimoprostor vám může podivuhodné záhady současné fyziky trochu poodhalit. Text je rozložen na bílých a černých stránkách. Bílé stránky vypráví příběh mladých hrdinů, kteří pro zábavu zkoumají teoretické možnosti cestování vesmírem. Vlivem nečekaných okolností dostane jejich nevinná hra zcela jiný rozměr a oni se nedobrovolně vydají vstříc drsnému dobrodružství. Na černých stránkách sledujeme výklad klíčových objevů na poli fyziky za posledních sto let.Černé i bílé stránky jsou spolu volně provázány a jejich mix rozhodně nevytváří žádnou nudnou šeď.


...stor a základy moderní fyziky Autor: Sodomka, Martin Nakladatel: MS studio EAN: 9788090683013 ISBN: 978-80-906830-1-3 Ilustrace: Sodomka, Martin Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 22,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Mimoprostor a základy moderní fyziky / Nejlevnější knihy ... . vydání) Kniha Mimoprostor a základy moderní fyziky Přidat komentář. wildavk. 10. března. Líbila se mi myšlenka vysvětli náročnou fyziku populární formou spojenou s příběhem a názornými ilustracemi. ... Příběh plný fyziky, fantazie a napětí Martin Sodomka: Mimoprostor a základy moderní fyziky.MS studio, 2019, 72 s. Pokud jde o tituly popularizující zajímavé fyzikální objevy a teorie pro starší čtenáře, na nedostat ... Arada.cz | Mimoprostor a základy moderní fyziky ... . ... Příběh plný fyziky, fantazie a napětí Martin Sodomka: Mimoprostor a základy moderní fyziky.MS studio, 2019, 72 s. Pokud jde o tituly popularizující zajímavé fyzikální objevy a teorie pro starší čtenáře, na nedostatek si na tuzemském trhu stěžovat nemůžeme. Mimoprostor a základy moderní fyziky. Martin Sodomka. Mnozí lidé si možná myslí, že ty nej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY