Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život

Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život - Anna Ekbergová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Ekbergová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Ekbergová. Číst Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně před porodem, a když auto před nimi prudce zabrzdí, v plné rychlosti do něj zezadu narazí. Toho rána přijde Rebekka o všechno: o svou matku i dosud nenarozené dítě. Sama přežila jen zázrakem.Po sedmnácti letech Rebekka pomalu zanechává minulost za sebou. Z autonehody v Africe, kde její otec působil jako velvyslanec, se už vzpamatovala. Vrátila se do Dánska, vystudovala práva a v současnosti pracuje jako realitní makléřka zaměřená na luxusní nemovitosti na venkově. Konečně se zdá, že její život opět nabývá tvar. Dokud osud znovu neudeří. Tentokrát je to rakovina. Agresivní, život ohrožující typ. Pro Rebekku je jedinou šancí na přežití transplantace kostní dřeně od někoho z blízkých příbuzných. Vzhledem k tomu, že nemá sourozence, je její jedinou nadějí otec.Testy však ukážou, že otcovy buňky není možné použít. Už se zdá, že je všechno ztraceno, když se objeví nová skutečnost – pravda o jejím dítěti, kterou před ní otec po celou dobu tajil… Rebekka se dozvídá, že její dcera při porodu nezemřela. Byla adoptována a nejspíš ještě žije.Mezitím kdesi v kodaňských přistěhovaleckých ghettech vyšetřuje detektiv Kim brutální vraždu, při níž byla zavražděné pečlivě odříznuta jedna noha a vrah si ji zřejmě odnesl. Indicie naznačují, že jde o mnohem větší případ, sahající daleko za hranice země, až do úplného srdce temnoty v džungli africké Ugandy. Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou.


... Ocejchovaná -- Jediný okamžik může nevratně změnit celý život - Anna Ekbergová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Pinky v Knihách ... . Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Ekbergová Anna Ocejchovaná je napínavý thiller o vraždě, jejíž stopy vedou z chladného Dánska až do africké Ugandy. Ocejchovaná Jediný okamžik může nevratně změnit celý život. dánská literatura napětí Anna Ekberg , překlad Michaela Weberová Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s m ... Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý ... ... . Ocejchovaná Jediný okamžik může nevratně změnit celý život. dánská literatura napětí Anna Ekberg , překlad Michaela Weberová Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY