Stonehenge. Chrám pravěké Británie

Stonehenge. Chrám pravěké Británie - Robin Heath | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robin Heath
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stonehenge. Chrám pravěké Británie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stonehenge. Chrám pravěké Británie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Heath. Číst Stonehenge. Chrám pravěké Británie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komplex Stonehenge, který je katedrálou doby kamenné, se začal budovat před rokem 3000 př. n. l. a dalších 1 500 let se dostavoval. Je památkou na kdysi bohaté a evidentně vzdělané kmenové společenství a ústředním bodem velmi rozsáhlé kultury kamenných kruhů. Záhady a tajemství tohoto místa jsme začali odhalovat až v nedávné době. Stonehenge je mnohem víc než jen působivý soubor obřích kamenných kvádrů: je symbolem prastaré moudrosti a odlišných kulturních hodnot dávno zašlých časů. Tento elegantní svazek, doprovázený ilustracemi, které autor převzal ze starých knih nebo vypracoval sám, odpovídá na otázky, kdo Stonehenge budoval a za jakým účelem. Dozvíme se také, jak se zde předpovídala zatmění Slunce a Měsíce, proč sem některé z kvádrů byly přepraveny až z Walesu a řadu dalších zajímavých podrobností.


...kladnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Stonehenge Chrám pravěké Británie | KNIHCENTRUM.cz ... . Stonehenge je mnohem víc než jen působivý soubor obřích kamenných kvádrů: je symbolem prastaré moudrosti a odlišných kulturních hodnot dávno zašlých časů. Stonehenge. Chrám pravěké Británie - Robin Heath | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Podnázev: Chrám pravěké Británie Záhady a tajemství tohoto místa jsme začali odhalovat až v nedávné době. Stonehenge je mnohem víc než jen působivý soubor obřích kamenných kvádrů: je symbolem prastaré moudrosti a ... Srovnání cen Stonehenge Chrám pravěk ... Stonehenge ... . Stonehenge je mnohem víc než jen působivý soubor obřích kamenných kvádrů: je symbolem prastaré moudrosti a ... Srovnání cen Stonehenge Chrám pravěké Británie. Ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY