Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději

Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději - C. A. Fletcher | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
C. A. Fletcher
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. A. Fletcher. Číst Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dospívající Griz žije spolu s rodiči a sourozenci na ostrově a za celý život se nesetkal ani s tolika lidmi, aby z nich bylo možné postavit dvě mužstva a zahrát si regulérní fotbalový zápas. Před několika generacemi totiž lidé až na pár výjimek ztratili schopnost mít děti, a tak teď civilizace leží v troskách a na celém světě přežívá jen několik izolovaných skupinek. Všechno se točí kolem získávání obživy a zásob na zimu, jen občas se Griz spolu s otcem a bratrem vydá na „vikinskou výpravu“ do okolí a v polorozpadlých, dávno opuštěných domech hledají potřebné nástroje a součástky i další užitečné věci, které se kdysi vyráběly. Monotónní život na ostrově však jednoho dne naruší příjezd záhadného cizince. Než se rodina vzpamatuje, odváží si jejich návštěvník řadu věcí, které mu nepatří, a spolu s nimi i jednoho z Grizových psů. Griz to tak ovšem nehodlá nechat a pustí se za zlodějem. Protože ačkoli ze světa už mnoho nezbývá, opravdový konec nastane až poté, co ztratíme naději a necháme to, co milujeme, napospas osudu.


...c a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději C ... O lasce | Srovnanicen.cz ... . A. Fletcher Nakladatel: Mladá fronta 2019 Trávit čas knihou Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději! Na našem webu chytrabudoucnost.cz najdete knihu Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Úvod Knihy Beletrie Sci-fi Chlapec a jeho pes na konci světa - D ... Chlapec a jeho pes na konci světa - Velký knižní čtvrtek ... ... . Vítejte! Úvod Knihy Beletrie Sci-fi Chlapec a jeho pes na konci světa - Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději. Chlapec a jeho pes na konci světa - Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději neuveden. Cena v prodejně: ... Dospívající Griz žije spolu s rodiči a sourozenci na ostrově a za celý ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY