Inspektor s velkým ptákem

Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
František Niedl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Inspektor s velkým ptákem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inspektor s velkým ptákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Niedl. Číst Inspektor s velkým ptákem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. V okolí Prévitova domku, později na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě se začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat. Na protější straně zátoky se také ubytuje muž. Velel ostraze malé dešifrovací skupiny. Teď nepřetržitě sleduje Prévita. Je však obtížné odhadnout, zda ho má chránit, anebo odpravit.


...or Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk ... Inspektor s velkým ptákem | O2 Knihovna ... . A tak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. Hledáte Inspektor s velkým ptákem od František Niedl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Inspektor s velkým ptákem Autor: Niedl, František Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389004 ISBN: 978-80-243-8900-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, če ... Kniha Inspektor s velkým ptákem - František Niedl ... ... . 33 prodejen po celé ČR Inspektor s velkým ptákem Autor: Niedl, František Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389004 ISBN: 978-80-243-8900-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Inspektor s velkým ptákem František Niedl. ... Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY