Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3

Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3 - Chris Pierson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Chris Pierson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Pierson. Číst Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prozkoumejte vzdálený kontinent Taladas ve vzrušujícím vyústění Kronik Taladasu! Zatímco se Taladasem šíří válka a zkáza, malou družinu hrdinů právě potkala v boji za osud světa zničující ztráta. Bareta Forla, jejich vůdce, posedl duch Maladara Beztvářného, krále-čaroděje, který touží znovu uchvátit moc, a to jakýmikoli prostředky. Shedara a Hult, Forlovi společníci, musí pokračovat dál bez něj a jejich cílem jsou vzdálené Deštné ostrovy, kde by mohli najít útočiště. V boji proti příteli tak musí najít způsob, jak Maladarovi zabránit znovu pozvednout svoji starověkou říši z popela dějin – a řešení je možná skryto ve Forlově synovi, nosí v sobě totiž tajemství, kterému ani sám nerozumí.


...amene Dragonlance: Taladas 3. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... DragonLance - Taladas 2: Stopa černého draka - Fantasy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Můžete také doporučit produkt DragonLance - Taladas 3: Stín plamene emailem, přidat si DragonLance - Taladas 3: Stín plamene do záložek (oblíbených), nebo sdílet DragonLance - Taladas 3: Stín plamene na facebooku (ikonkou pod obrázkem). Tento produkt byl přidán do našeho katalogu Úterý 22 říjen, 2019. Prozkoumejte vzdálený kontinent Taladas ve v ... Kniha Taladas 3 - Stín plamene - Chris Pierson | Dobré ... ... . Tento produkt byl přidán do našeho katalogu Úterý 22 říjen, 2019. Prozkoumejte vzdálený kontinent Taladas ve vzrušujícím vyústění Kronik Taladasu! Zatímco se Taladasem ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY