Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi

Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi - Jiří Kalát | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kalát
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kalát. Číst Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná. Jiří Kalát ve svých dvaceti čtyřech reportážních příbězích místní politického-sociálně-historické klubko jistě nerozmotá celé, ale nabízí řadu pohledů na události, které provázely jeho roční pobyt v Jeruzalémě. Každá kapitola ukazuje nějaký aspekt života v Izraeli nebo Palestině. S autorem se podíváte do Tel Avivu, Hebronu, Ramalláhu, Nábulusu, mezi ultra konzervativní židy nebo do uprchlických táborů v Gaze. Jeho pohled není vždy objektivní, a vzhledem k místní situaci ani být nemůže. Jde o cestu člověka, který sice o konfliktu mezi Izraelci a Palestinci hodně ví, přesto mu celé to soukolí do sebe ještě úplně nezapadá. I o tom, jestli nakonec našel odpovědi na své otázky, je kniha „Všichni tady lžou“.


...ni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi (978-80-7354-210-8) Kniha - autor Jiří Kalát, 219 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná ... Bez Vydavatele ... . Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi Jiří Kalát Nakladatel: Šimon Ryšavý 2019 Jde o cestu člověka, který sice o konfliktu mezi Izraelci a Palestinci hodně ví, přesto mu celé to soukolí do sebe ještě úplně nezapadá. I o tom, jestli nakonec našel odpovědi na své otázky, je kniha "Všichni tady lžou". (velké zmatky ve Svaté zemi) Velké zmatky ve Svaté zemi. KALÁT Jiří. Info: Ryšavý Šimon, 2019 (1.) - brož., 219 str. EAN: 9788073542108 ISBN: 978 ... Všichni tady lžou Velké zmatky ve Svaté zemi - Artforum ... . I o tom, jestli nakonec našel odpovědi na své otázky, je kniha "Všichni tady lžou". (velké zmatky ve Svaté zemi) Velké zmatky ve Svaté zemi. KALÁT Jiří. Info: Ryšavý Šimon, 2019 (1.) - brož., 219 str. EAN: 9788073542108 ISBN: 978-80-7354-210-8 Kniha Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi. ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY