Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem

Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem - Olga Bušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Bušková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Bušková. Číst Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc budete bydlet v jednom z nich. Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou: Všechny jsou vaše a záleží jen na vás, jaké si je vytvoříte. Pojďte objevovat jedinečnost každého měsíce, každého dne, každého okamžiku a přivítejte radost do svého života. Diář můžete používat klasicky, jak jste zvyklí, ale navíc se dozvíte zajímavosti o každém měsíci, pranostiky, a hlavně doporučení a rady specialistky na harmonický prostor Olgy Buškové. Diář není datovaný, takže začít můžete kdykoliv!


...lný radosti: Nedatovaný průvodce vaším rokem Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc budete bydlet v jednom z nich ... Diar pro radost 2018 | HLEDEJCENY.cz ... . Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou: Všechny jsou vaše a záleží jen na vás, jaké si je vytvoříte. Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vaším rokem; Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vaším rokem BUŠKOVÁ OLGA, ... každého dne, každého okamžiku a přivítejte radost do svého života. Diář můžete používat klasicky, jak jste zvyklí, ale navíc se dozvíte zaj ... Kalendáře, Diáře | Knihy Dobrovský ... ... každého dne, každého okamžiku a přivítejte radost do svého života. Diář můžete používat klasicky, jak jste zvyklí, ale navíc se dozvíte zajímavosti o každém měsíci, pranostiky, a hlavně ... Diář plný radosti. Nedatovan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY