Grayova hora

Grayova hora - John Grisham | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Grisham
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Grayova hora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Grayova hora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Grisham. Číst Grayova hora Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Grayova hora, stejně jako Platanová alej, ukazuje, že se Grishamovo dílo – stále mimořádně čtivé a poutavé – posouvá k vážnějším a silnějším tématům, hodným jeho výjimečného talentu.“ Washington Post Wall Street, rok 2008. Strmě stoupající kariéru Samathy Koferové ve velké právnické firmě rázně utne recese. Samantha o vlásek unikne propuštění, avšak musí nastoupit nucenou roční dovolenou a strávit ji dobrovolnickou prací ve středisku právní pomoci kdesi na venkově. Odjíždí do Brady ve Virginii, aby tam v srdci Appalačských hor zažila „skutečnou právničinu“: přípravu žaloby, účast na přelíčení, kontakt se soudcem... Místní však její přítomnost nijak nevítají, tím spíš, že se jim začne plést do jejich problémů – v Brady se už po generace těží uhlí, a po generace se tu řeší porušování zákonů, ignorování pravidel, překrucování předpisů. Někdy to vyvrcholí soudní pří, jindy oběťmi na životech... pár týdnů po příjezdu se Samantha bude muset vypořádat s obojím.


...da hora - jako je sedy vsechno okolo - mesto , okoli lide se kteryma se Samantha setkava - stejne tak jako je sedy vsudepritomny prach drceny tezkymi koly tezkych nakladaku uhelnich spolecnosti ... Knižní povídání: Leden/Únor - YouTube ... . Kniha mi misty pripomynala I Verneovku ocelove mesto - hlavne co se popisu dulni techniky a ruznych tezaskych Technik tyce. „Grayova hora, stejně jako Platanová alej, ukazuje, že se Grishamovo dílo - stále mimořádně čtivé a poutavé - posouvá k vážnějším a silnějším tématům, hodným jeho výjimečného talentu." Washington Post Wall Street, rok 2008. Strmě stoupající kariéru Samathy Koferové ve velké právnické firmě rázně utne ... „Grayova hora, stejně jako Platanová alej, ukazuje, ž ... Grayova hora - John Grisham od 278 Kč - Heureka.cz ... ." Washington Post Wall Street, rok 2008. Strmě stoupající kariéru Samathy Koferové ve velké právnické firmě rázně utne ... „Grayova hora, stejně jako Platanová alej, ukazuje, že se Grishamovo dílo - stále mimořádně čtivé a poutavé - posouv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY