Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky - Zdeněk Petráň | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Petráň
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Petráň. Číst Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o mincmistrech, ale i o numismaticích a medailérech. Text je bohatě ilustrován a padesátistránkovou přílohu tvoří obrazové tabule se základními typy českých a moravských středověkých mincí (denáry, brakteáty a groše podle Cachovy a Smolíkovy typologie).


...vaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Autor: Petráň, Zdeněk Nakladatel: Libri EAN: 9788072775187 ISBN: 978-80-7277-518-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 21 × 27 cm Rok vydání: 2016 (4 ... Kniha Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské ... ... . vydání) Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky. Zdeněk Petráň. V pořadí již čtvrté, opravené vydání zásadního díla, které v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii,... 2016 - Petráň: Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky. Opravené 4. vydání základního díla, které vás přehledně provede ve všech známých ražbách v četně zahraničních, které obíh ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ... ... 2016 - Petráň: Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky. Opravené 4. vydání základního díla, které vás přehledně provede ve všech známých ražbách v četně zahraničních, které obíh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY