Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy

Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Palán,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Palán,. Číst Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Horská samota pár kilometrů od slovenských hranic, odehlý kout Chodska, zapadlé jihočeské rybníky i maringotka v Jizerských horách. To jsou místa, kam se vydal Aleš Palán, autor audioknižního bestselleru Raději zešílet v divočině, na svých výpravách za samotáři, kteří se rozhodli pojmout život po svém. Nová setkání s lidmi, kteří svou životní filosofii žijí až do krajnosti je poselstvím o svobodě, která má mnoho podob. Od přátelství se zvířaty a blízkého vztahu s přírodou, až po skromný, utajený život jediného českého poustevníka nebo kočování ve starém vojenském náklaďáku. Devět hereckých osobností v dialogu s příběhy solitérů z Čech a Moravy, ve kterých nechybí mystika, svérázná moudrost a humor.


...y informace o produktu Kniha Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán, Johana Pošová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán, Johana Pošová ... Palán, Aleš : Jako v nebi, jenže jinak ... . Jako v nebi, jenže jinak / Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy. Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Aleš Palán, Johana Pošová Nakladatel: Prostor 2019 E-kniha: Jako v nebi, jenže jinak - ... Jako v nebi, jenže jinak -- Nová setkání se samotáři z ... ... . Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Aleš Palán, Johana Pošová Nakladatel: Prostor 2019 E-kniha: Jako v nebi, jenže jinak -- Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. V knize Jako v nebi, jenže jinak najdeme rozhovor se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY