Lunární kalendář 2016 Krásné paní

Lunární kalendář 2016 Krásné paní - Žofie Kanyzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Žofie Kanyzová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární kalendář 2016 Krásné paní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lunární kalendář 2016 Krásné paní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Žofie Kanyzová. Číst Lunární kalendář 2016 Krásné paní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lunární cyklus byl pevným bodem v životě našich dávných předků, nebyl ničím umělým, vytvořila ho příroda sama. Země a Měsíc vytvářejí přirozené časové cykly, které organismus dobře zná, ať si to naše mysl uvědomuje, či nikoli. Víme-li, kdy a jak nás může Měsíc ovlivnit, nemohou nás rozhodit žádné vrtochy života.Kalendář i publikace přinášejí velmi užitečný přehled dění na obloze roku 2016. Po jednotlivých měsících popisují polohy planet, Slunce a Měsíce, zatmění, konjunkce či zákryty nebeských těles a meteorické roje. V publikaci se mimo tradiční rady z kapsáře naší babičky dozvíte recept na dlouhověkost, naučíte se jógovou sestavu pozdrav Měsíci a Milan Špůrek se zamyslí nad délkou života.


...í kalendář 2020. Udělejte si radost milým průvodcem, který vás provede celým rokem 2020 ... Kalendáře: Lunární kalendář krásné paní 2019 | Knihy.ABZ.cz ... . ... Udělat si radost. Diář Krásné paní 2020 Elegantní v plátně vázaný diář vhodný do kapsy i kabelky. Měsíc zahradníkem 2020 Neocenitelná pomůcka pro všechny milovníky starých dobrých rad. Lunární kalendář říká, že toto je skvělá doba pro nové začátky. Během novu zahajujte nové projekty, nové spolupráce nebo očistné kúry. Kdy je novoluní v roce 2020, vám napoví náš lunární kalendář online. Prozkoumejte lun ... Lunární kalendář - Spektrum Zdraví ... . Kdy je novoluní v roce 2020, vám napoví náš lunární kalendář online. Prozkoumejte lunární kalendář. Dorůstající srpek Měsíce a I. čtvrt Lunární kalendář Krásné paní nabízí praktické rady pro každodenní život vztahující se k podobě a pohybu Měsíce ve zvěrokruhu i užitečný přehled dění...SOUVISEJÍCÍ KNIHY