Pastýřka

Pastýřka - Janet White | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Janet White
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pastýřka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pastýřka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janet White. Číst Pastýřka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rok sama na ostrově Aroa u Nového Zélandu. Bez elektřiny, rádia, teplé vody. A spolu s ní obrovské stádo ovcí, o které se musela postarat. Léčit je, zachraňovat z moře, když spadly z útesu, pomáhat jim při komplikovaných porodech. Janet Whiteová, autorka jedinečné autobiografické prózy, tu žila svůj sen. Už v osmnácti letech odmítla nastoupit na univerzitu v Cambridgi a rozhodla se, že bude pastýřkou. Pracovala na farmách v Anglii a Walesu, až našla útočiště v samotě ostrova, odkud ji nakonec vyhnal brutální útok, při němž málem přišla o život. Pastýřka je románem, v němž věcně, a přitom se zvláštní citlivostí vypráví o svém dobrodružném životě spojeném se zvířaty, pobýváním v přírodě a nutností obstát v mužském světě. Je to neobyčejný příběh o hledání svobody a místa v životě.


...olášková - Pastýřka 1969 Czech Music ... Restaurace Koliba U Pastýřky, Praha | Restu.cz ... . This feature is not available right now. Please try again later. Pastýřka je rozhledna nacházející se na vrchu Pastvisko, kóta 516 m n. m., jižně od Moravské Třebové This feature is not available right now. Please try again later. Canniosh. Jeden z legendárních českých kriminálních filmů v černobílém hávu. Snaha kriminalistů odhalit vraha ve spojitosti se snahou o objasnění záhady obrazu Nahá pastýřka v zámeckém prostředí jsou tím pravým nábojem a díky výbornému scénáři udrží divákovu pozornost a napětí po celou dobu filmu. Toy Story 4 Hot Wheels Pastýřka 199 K ... Naha pastyrka 1966 - YouTube ... . Toy Story 4 Hot Wheels Pastýřka 199 Kč Fanoušci oblíbených animovaných filmů Toy Story budou nadšen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY