Šaty pro psa Alíka: Kniha samolepek

Šaty pro psa Alíka: Kniha samolepek - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro psa Alíka: Kniha samolepek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šaty pro psa Alíka: Kniha samolepek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šaty pro psa Alíka: Kniha samolepek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Taky milujete pejsky? Zde se o nich dozvíte řadu zajímavostí. Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka, a tak nikoho nepřekvapí, že je to také nejoblíbenější domácí mazlíček vůbec. Na stránkách téhle knížky se pejsci stanou vašimi průvodci světem lidských zálib a profesí. Každý koníček i každá profese jsou něčím zajímavé – schválně vyzkoušejte, co o nich víte? Především se ale dobře bavte! Pojmenujte roztomilé pejsky, vyberte správné samolepky a oblékněte je podle toho, co mají rádi nebo čemu se věnují. A nezapomeňte zodpovědět naše otázky! Pokud si snad nebudete vědět rady, nic se neděje: v knížce najdete i správné odpovědi. Až z vás budou psí odborníci, můžete si nakreslit vlastní zvířátko a doplnit jeho obrázek vším, co potřebuje, aby bylo mezi ostatními spokojené. Třeba i nějakou záludnou otázkou a správnou odpovědí! Více než 100 samolepek pro šikovné ručičky!


...o psa Alíka Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Presco Group Ella & Max EAN: 9788088276654 ISBN: 978-80-88276-65-4 Popis: 1× kniha, sešitová, 42 stran, česky Rozměry: 24 × 31 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Šaty pro… | PRESCO.SK ... . vydání) Papírenské zboží: Šaty pro Psa Alíka & spol. -- Velké samolepky pro malé ručičky ; - Více než 100 samolepek pro šikovné ručičky - Taky milujete pejsky? Zde se o nich dozvíte řadu zajímavostí. Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka, a tak nikoho nepřekvapí, ... Šaty pro PSA ALÍKA - Kniha samolepek. Sleva 20 %. Šaty pro PSA ALÍKA - Kniha samolepek. Taky milujete pejsky? Zde s ... Šaty pro psa Alíka - svdtrading.cz ... . Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka, a tak nikoho nepřekvapí, ... Šaty pro PSA ALÍKA - Kniha samolepek. Sleva 20 %. Šaty pro PSA ALÍKA - Kniha samolepek. Taky milujete pejsky? Zde se o nich dozvíte řadu zajímavostí. Říká se, že pes je nejlepší přítel ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY