Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku)

Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) - Zbyněk Kašpar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk Kašpar
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku).pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk Kašpar. Číst Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský poloostrov teprve chystají. Stojí slavná dolce vita opravdu za to? Lze vidět Neapol a nezemřít při tom? Proč si Sicilané navlékají o Velikonocích masky, co všechno je třeba překonat, když se Ital rozhodne oženit, a jak vyzrát na italského úředníka? Vraždy a hříchy papežů, manželské trampoty slavné Lucrezie Borgii, Casanovův útěk z vězení a zmizení Mussoliniho mrtvoly. Na stránkách knihy ožívají příběhy ze života slavných umělců Michelangela, Donatella, Rossiniho či Brunelleschiho. Složité zákruty italského života, příběhy italské historie, gastronomie a kultury. Jsou drsné, zábavné i tajemné a vyprávějí o minulosti i současnosti této krásné země. Kniha představuje Benátky, Florencii, Řím a mnoho dalších známých i méně proslulých italských měst prostřednictvím dramatických osudů a příběhů, které se v nich odehrály.Zábavné a zajímavostmi nabité čtení, které nebudete chtít odložit!


... hlubin Italovy duše (a žaludku) Autor: Kašpar, Zbyněk Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074561 ISBN: 978-80-7407-456-1 Ilustrace: Šajnerová, Tereza Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) ... . vydání) Kupte knihu Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) (Zbyněk Kašpar) s 12 % zľavou za 9.10 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Obsah knihy: Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský ... Cesta do hlubin študákovy duše - YouTube ... . Obsah knihy: Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Tato kniha je určena všem, kteří mají rádi Itálii, navštívili ji, chtějí na ni vzpomínat, či se na cestu na Apeninský ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY