He, he!

He, he! - Ivan Wernisch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Wernisch
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
He, he!.pdf


Chcete si knihu přečíst?He, he! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Wernisch. Číst He, he! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po úspěšných titulech Chodit po provaze je snadné (2011, Nejkrásnější kniha ČR 2012) a Plop! (2015), které vyšly s ilustracemi Jiřího Stacha, vydáváme tento rok Wernischovu sbírku básní s názvem He, he! Ivan Wernisch ji sestavil ze starých i nových textů a krásnými ilustracemi ji doprovodil tentokrát slavný malíř Viktor Pivovarov. Ivan Wernisch píše dětem, potažmo mládeži? A o čempak? Kudy vede cesta do Ašchabadu? Kudy plují kominické lodě? Co povídá hlava na stole? Anebo o něčem úplně jiném. Anebo o něčem úplně stejném. Básník Wernischova formátu zvládne psát svá poselství o čemkoli komukoli. Kdykoli a kdekoli. O všednodenních tragédiích a nadoblačné grotesce. O hrůze i radosti života, o minulém, které živí přítomné i budoucí, o sobě (v množném čísle), o začátku a konci. O neposedném pramínku slasti, který proskakuje trhlinami v mohutném masivu reality. To vše tentokrát v přátelském svazku s kresbami Viktora Pivovarova. Sluší jim to. He, he!


...aughter suggesting something mischievous ... Lyrics containing the term: He ... . Widely used in China, similar to "sounds interesting" in some situations.Usually used by girls to guys. He imagines it sounding like a lofty "Hee-hee-hee!," which, as he pronounced it, was an airy la-di-da sound that evoked brandy snifters and drollery. He, too, has to remind himself to read it ... He-he definition: an expression of amusement or derision | Meaning, pronunciation, translations and examples He He (How to pronounce?) Department of Computer Science Center for Data Science . [email protected] [Google Scholar] I am ... He-he definition and meaning | Collins English Dictionary ... . [email protected] [Google Scholar] I am an assistant professor at NYU CS. I got my Ph.D....SOUVISEJÍCÍ KNIHY