Madisonské mosty

Madisonské mosty - Robert James Waller | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert James Waller
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Madisonské mosty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Madisonské mosty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert James Waller. Číst Madisonské mosty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Robert Kincaid, bohem nadaný fotograf, naturelem trochu bohém a „potulný kovboj“, konečně ve svých dvaapadesáti letech potká životní lásku. Jako řízením osudu zastaví jednoho dne u osamělého domku Francesky Johnsonové, ženy místního farmáře a vzorné matky, která je právě doma sama, protože manžel a děti na týden odcestovali. Oba jako blesk z čistého nebe zasáhne neodolatelné kouzlo vzájemné přitažlivosti a poklidný, stereotypní Francesčin život je nečekaně vyveden ze zaběhnutých kolejí. Prožijí spolu několik neopakovatelných dní fyzické blízkosti a duševního souznění, nakonec ale stejně přijde okamžik rozloučení... Příběh můžete znát také ze stejnojmenného filmu z roku 1995, ve kterém si hlavní role zahráli Meryl Streepová a Clint Eastwood.


...ké mosty sú naozaj pohodový feel-good film (teda aspoň prvých 100 minút), ktorý je komplet zvnútra i zvonku krásny, úprimný a čistý ... Film Madisonské mosty (1995), The Bridges of Madison ... ... . Také sa už netočia. Herecký koncert Clint & Meryl mi chutil viac, než Redford & Meryl, ktorá tu posúvala herecký strop až do nebies, od prvej po poslednú minútu. Ten jej smiech je ... Madisonské mosty The Bridges of Madison County 1995- Drama / Romantický Dabing : CZ Režie: Clint Eastwood Hrají: Clint Eastwood, Meryl Streep, Annie Corley, Victor Slezak, Jim Haynie, Sarah Madisonské mosty (anglicky The Bridges of Madison County) je americké romantické filmové drama z roku 1995 režiséra Clinta Eastwooda.Hlavní role ztvárnili Clint Eastwood a Meryl Streepová, ve významných vedlejších rolích se objevili Annie Corley, Victor Slezak a Kyle ... Robert James Waller - Madisonské mosty (Mluvené slovo ... ... .Hlavní role ztvárnili Clint Eastwood a Meryl Streepová, ve významných vedlejších rolích se objevili Annie Corley, Victor Slezak a Kyle Eastwood.Jde o kom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY