Neřeš vrásky, hýčkej lásky

Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Filipová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neřeš vrásky, hýčkej lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neřeš vrásky, hýčkej lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Filipová. Číst Neřeš vrásky, hýčkej lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a chytře jíst, obklopovat se jen příjemnými lidmi . A využít jedinečné kouzlo zvané osobnost. Zvolit úsměv jako životní postoj. Můžete se naučit rozmazlovat se a dopřávat si radosti života v každém věku.


...ledáte Neřeš vrásky, hýčkej lásky od Eva Filipová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová | Kniha na Alza.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Čas se nedá zastavit, a co dělat, když vám už není třicet let a sem tam přibyde vráska . Eva Filipová, autorka knih o etiketě a autorka kuchařek sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky Eva Filipová Nakladatel: Exempla 2019 Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Filipová, ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Eva Filipová | Knihy Dobrovský ... ... Neřeš vrásky, hýčkej lásky Eva Filipová Nakladatel: Exempla 2019 Neřeš vrásky, hýčkej lásky - Filipová, Eva ; Autorka kuchařek a knih o etiketě, sází na šarm, vtip a dobrou náladu. Dbát o sebe, udržovat si mladistvý vzhled, užívat si, cestovat, zvolit si pohyb, co baví, zdravě a cht...SOUVISEJÍCÍ KNIHY