Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery

Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery - Alvin Schwartz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alvin Schwartz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery.pdf


Chcete si knihu přečíst?Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alvin Schwartz. Číst Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slavná sbírka kratičkých, ale o to děsivějších příběhů, duchařských historek, městských legend a strašidelných písniček a říkadel, které sesbíral americký spisovatel a folklorista Alvin Schwartz, je určena pro děti i dospělé, co se rádi bojí. Umrlčí hlavy padající komínem, duchové prahnoucí po pomstě a obrovské černé kočky toužící po lidském mase ožívají díky sugestivním ilustracím Stephena Gammella, které si během let našly spoustu zanícených fanoušků – a také odpůrců, kterým připadají snad až příliš strašidelné. Na motivy knihy byl natočen film, který se nedávno objevil v českých kinech pod stejnojmenným názvem.


...můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery ... PDF Nové knihy v Staromestskej knižnici 2020 Autor Rok ex. ... . ... Noční můry z temnot Strašidelné příběhy pro dlouhé večery. Přidat recenzi ... Noční můry z temnot Autor: Schwartz, Alvin Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020455383 ISBN: 978-80-204-5538-3 Originál: Příběhy strašidelné a strašidelnější Alvin Schwartz: Noční můry z temnot: Strašidelné příběhy pro dlouhé večery.Přel. Vratislav Kadlec, Praha, Mladá fronta, 2019, 144 s. ... Noční můry z temnot - Alvin Schwartz - Lukbook ... .Přel. Vratislav Kadlec, Praha, Mladá fronta, 2019, 144 s.. Strach je jednou z našich nejintenzivnějších emocí, a pokud se nám ho dostává v té správné chvíli a podobě (tedy když jsme v bezpečí a neprcháme třeba před rozzuřeným aligátorem ... Její variace je známa z Bronxu v časech další světové války. Alvin Schwartz: Noční můry z temnot. Strašidelné příběhy pro dlouhé večery. Ilustrace Stephen Gammell. Z angl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY