O Červenáčkovi

O Červenáčkovi - Pavel Čech | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Čech
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
O Červenáčkovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?O Červenáčkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Čech. Číst O Červenáčkovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


V tomto příběhu čelí Rychlé šípy největší výzvě, s jakou se kdy setkaly. Dospějí až k hranici, vedle níž bledne i Rozdělovací třída a jejímuž překročení se Jaroslav Foglar ve své tvorbě vždy vyhýbal. Přesto není komiks Pavla Čecha popřením díla jeho velkého předchůdce – právě naopak, je upřímnou foglarovskou poctou a zároveň autonomním příběhem, který svět Červenáčka a jeho přátel citlivě rozšiřuje o nové barvy a emoce.


...náčkovi. Čtenářské recenze (1) Recenze v médiích (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... O Červenáčkovi | ComicsDB ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Nový komiks Petra Čecha, nejen že vzdává hold Rychlým šípům, ale po jeho přečtení má člověk pocit jako když uslyší známou ... Jak Červenáček přišel o lodičku Pavel Čech: O Červenáčkovi.Petrkov, Havlíčkův Brod, 2019, 80 s. Když loni nakladatelství Akropolis vydalo sborník Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství.. v ... Pavel Čech - Megaknihy.cz ... .Petrkov, Havlíčkův Brod, 2019, 80 s. Když loni nakladatelství Akropolis vydalo sborník Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství.. v němž se objevilo 40 parafrází a pastišů na slavný Foglarův komiks, Pavel Čech do něj přispěl jen jednostránkovým příběhem skoro beze slov. O ČERVENÁČKOVI Pavel Čech. Některé knihy „je nutno číst za mřížemi dětství", jak v souvislosti s mayovkami v jednom rozhlasovém ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY