Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek

Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šaty pro kočku Mínu: Kniha samolepek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na stránkách této knížky se kočky stanou vašimi průvodci světem lidských zálib a profesí. Každý koníček i každá profese jsou něčím zajímavé – schválně vyzkoušejte, co o nich víte? Především se ale dobře bavte! Pojmenujte roztomilé kočky, vyberte správné samolepky a oblékněte je podle toho, co mají rádi nebo čemu se věnují. A nezapomeňte zodpovědět naše otázky! Pokud si snad nebudete vědět rady, nic se neděje: v knížce najdete i správné odpovědi. Až z vás budou kočičí odborníci, můžete si nakreslit vlastní zvířátko a doplnit jeho obrázek vším, co potřebuje, aby bylo mezi ostatními spokojené. Třeba i nějakou záludnou otázkou a správnou odpovědí! Více než 100 samolepek pro šikovné ručičky!


...ro kočku Mínu Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Presco Group Ella & Max EAN: 9788088276647 ISBN: 978-80-88276-64-7 Popis: 1× kniha, sešitová, 42 stran, česky Rozměry: 24 × 31 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Šaty pro psa Alíka: Kniha samolepek - KOSMAS.cz ... . vydání) Šaty pro KOČKU MÍNU - Kniha samolepek. Sleva 20 %. Šaty pro KOČKU MÍNU - Kniha samolepek. Taky milujete kočky? Zde se o nich dozvíte řadu zajímavostí. Říká se, že kočky mají devět životů. Jsou to tak trochu tajemní tvorové, přesto patří k našim nejoblíbenějším domácím mazlíčkům. Papírenské zboží: Šaty pro Kočku Mínu & spol. -- Velké samolepky pro malé ručičky ; - Ví ... Šaty pro KOČKU MÍNU - Kniha samolepek PRESCO GROUP, a.s. ... . Jsou to tak trochu tajemní tvorové, přesto patří k našim nejoblíbenějším domácím mazlíčkům. Papírenské zboží: Šaty pro Kočku Mínu & spol. -- Velké samolepky pro malé ručičky ; - Více než 100...SOUVISEJÍCÍ KNIHY