Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika

Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika - Paul

INFORMACE

AUTOR
Paul "Coach" Wade
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul "Coach" Wade. Číst Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Explozivní kalistenika je pro ty, kdo přežijí a vítězí ve hře života. Je pro ty, kdo chtějí získat „kompletní balení“ a chtějí být výkonní, výbušní, silní, obratní, rychlí a vytrvalí. Ale Explozivní kalistenika není jenom inspirací, abyste mohli snít o „kompletním balení“. Dává vám kompletní návod, každý detail a každý progres, který byste mohli potřebovat nebo chtít k tomu, abyste svůj sen změnili v realitu a vytesali ho do kamene. Cesta k VAŠEMU kompletnímu balení leží před vámi a stačí po ní už jenom jít – postupně, krok za krokem.


...ávejte knihu Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika v internetovém knihkupectví Megaknihy ... explozivní, explozívní, explosivní - ABZ.cz: slovník ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika Autor: Wade, Paul "Coach" Nakladatel: Zelený kocúr EAN: 9788089761548 ISBN: 978-80-89761-54-8 Originál: Explosive Calisthenics. The Third Volume in the Convict Conditioning Series Popis: 1× kniha, brožovaná, 368 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Tréning vězně - Jak se osvobodit od slabosti - ... Kniha Trénink vězně 3 - Explozivní kalistenika - Paul Wade ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Tréning vězně - Jak se osvobodit od slabosti - využití ztraceného tajemství síly nutné k přežití Kniha - Wade Paul „Coach", porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tréning vězně - Jak se osvobodit od slabosti - v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY