Úvod do vnitřního lékařství

Úvod do vnitřního lékařství - Jitka Mlíková Seidlerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Mlíková Seidlerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do vnitřního lékařství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úvod do vnitřního lékařství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Mlíková Seidlerová. Číst Úvod do vnitřního lékařství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice pro studenty medicíny i pro začínající lékaře interních oborů a praktické lékaře zahrnuje popis fyzikálního vyšetření, úvod do zobrazovacích, funkčních a laboratorních vyšetření, která jsou v interně a jejich podoborech často používána, s praktickým popisem jejich indikací a kontraindikací a popisem přípravy pacienta na tato vyšetření. Na rozdíl od jiných podobných publikací je v knize věnován prostor výživě a současným možnostem a indikacím podpůrných realimentačních programům, je zařazena kapitola věnovaná základnímu neurologickému vyšetření, kapitola věnovaná chronickým ranám a dekubitům, kapitola popisující vyšetření pacienta s podezřením na náhlou příhodu břišní a kapitola týkající se zhodnocení vitálních hodnot nemocného a vyšetření nemocného v akutním stavu.


...- Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view ... Úvod do vnitřního lékařství | Odborná literatúra a ... ... .exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Hledáte Úvod do vnitřního lékařství od Jitka Mlíková Seidlerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Úvod do vnitřního lékařství . 31,31 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Kniha: Úvod do vnitřního lékařství Autor: Seidl ... Vnitrni lekarstvi - bazar - Bazoš.cz ... ... Kniha: Úvod do vnitřního lékařství Autor: Seidlerová Jitka Mlíková Titul je na partnerském skladu >10ks - doručujeme za 2 pracovní dny Zboží ze stejné kategorie - Úvod do vnitřního lékařství Rozhovory s lékaři a vědci Kniha představuje třináct odborníků, vědců a lékařů, převážně ze západních Čech, z ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY