Z deníku ajťáka

Z deníku ajťáka - Lukáš Pavlásek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Pavlásek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z deníku ajťáka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z deníku ajťáka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Pavlásek. Číst Z deníku ajťáka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorná próza známého herce a komika vyprávějící příhody ze života jedné ajťácké party, který je plný koblih, sladkých limonád, kabelů, mejlů a snů o holkách z právního oddělení, ke kterým se naši hrdinové snaží marně přiblížit. „Čekám, až mi potvrdí přátelství. Říkám si jestli vůbec poznala, že jde o mě. Jako profilovku mám totiž fotku Harryho Pottera.“ I ajťák umí vyznat ženě lásku. „Zkusím jí smazat poštu a počkám, až zavolá na helpdesk.“ I ajťák má svoje mužné zbraně. „Tak nevolá, asi jí smazaná pošta nezajímá.“ I ajťák prožívá citová zklamání. Spisovatel, herec a komik Lukáš Pavlásek je spolehlivý průvodce po tajných zákoutích ajťákovy rozpolcené duše. Ví toho o skrytém světě systémáků hodně. Býval ajťákem a teď vás bere na totální ajťácký mejdan. Stanete se: e-milovníkem, lovcem internetových nevěst, účastníkem teambuildingu, halucinogenním závislákem na koblize 2.0, drsňáckým pakem v tričku „Ajťáka musíš nemilovat“, zakladatelem osady podle Goodle maps, vytuněným ochráncem světa před mimozemskou invazí a Petrem Bezručem českého punku. Ale hlavně se budete smát.


...ku ajťáka Autor: Pavlásek, Lukáš Nakladatel: Vládce všech galaxií EAN: 9788088133001 ISBN: 978-80-88133-00-1 Ilustrace: Vaněk-Úvalský, Bohuslav Popis: 1× kniha, brožovaná, 146 stran, česky Rozměry: 11 × 17,5 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Audiokniha Z deníku ajťáka - Audioknihy ke stažení ... . vydání) Z deníku ajťáka 2015; Jestli počkáš trochu dýl, tak sem přijde krokodýl 2013; Prvotřídní blázni maj potíže s kázní 2013; Komici s.r.o. 2009; Ajťák vrací úder 2017; všech 8 knih autora. Kniha Z deníku ajťáka je v Z deníku ajťáka. 79 likes. Humorná próza herce a komika Lukáše Pavláska vyprávějící příhody ze života jedné ajťácké party. Životní nápln ... Ajťák: Z deníku ajťáka - Lukáš Pavlásek | Databáze knih ... .r.o. 2009; Ajťák vrací úder 2017; všech 8 knih autora. Kniha Z deníku ajťáka je v Z deníku ajťáka. 79 likes. Humorná próza herce a komika Lukáše Pavláska vyprávějící příhody ze života jedné ajťácké party. Životní náplní protagonisty Z deníku ajťáka je paření her, pití pepsi a sle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY