Les přízraků

Les přízraků - Juraj Červenák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Les přízraků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Les přízraků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Les přízraků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Zatímco Stein s věrným pobočníkem Jarošem zjišťují, zda šlo o únos a kdo za ním stojí, přímo v ulicích Trutnova dojde k brutální vraždě váženého měšťana. Aby rozpletli záhady, které jsou možná propojené, musejí se kapitán a seržant vydat až do strašidelného lesa v Krkonoších a bojovat tam o holý život. Navíc ve Steinovi narůstá obava, že by nebezpečí mohlo ohrozit i jeho nejbližší. Juraj Červenák přináší už šestou knihu z cyklu historických detektivek zasazených do dob protitureckých válek na sklonku šestnáctého století.


...ízraků Autor: Červenák, Juraj Nakladatel: Argo EAN: 9788025728772 ISBN: 978-80-257-2877-2 Originál: Les prízrakov Překlad: Pilch, Robert Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2019 Kniha Les přízraků ... Les přízraků : Detektívky, thrillery : Najlepšie ... ... ... V Lese přízraků se přesouváme zpět do Čech, konkrétně do Podkrkonoší, do Trutnova a na Stříbrnou skálu (hrádek kapitána Steina) a jsme zpátky u dobrodružného historického románu s lehkou detektivní zápletkou. Ani tady není o tajemství a nějaký ten zvrat nouze, jen na to "vyšetřování" jdou ... Kupte knihu Les přízraků od Juraj Červenák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Alternativy k Le ... Les přízraků - Juraj Červenák | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ani tady není o tajemství a nějaký ten zvrat nouze, jen na to "vyšetřování" jdou ... Kupte knihu Les přízraků od Juraj Červenák na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Alternativy k Les přízraků Drsný spasitel - Čás...SOUVISEJÍCÍ KNIHY