Muž, který sázel stromy ("kolibřík")

Muž, který sázel stromy (

INFORMACE

AUTOR
Jean Giono
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který sázel stromy ("kolibřík").pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž, který sázel stromy ("kolibřík") ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Giono. Číst Muž, který sázel stromy ("kolibřík") Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mistrovská povídka z roku 1953 v překladu Jiřího Reynka a s ilustracemi Pavla Čecha.. Stylově čistá a dějově jednoduchá povídka vypráví o prostém, osaměle žijícím pastýři ovcí ve vyprahlé a vylidněné Provenci, s nímž se v roce 1910 poprvé setkal a který tiše a bez nároků na vděk, den co den sázel v okolních kopcích stromy. Usoudil, že kraj bez stromů hyne a rozhodl se situaci napravit. Poslední setkání autora s tímto člověkem se v roce 1933 odehrálo v zalesněných kopcích, kam se s vodou vrátil život a lidé. Je o "muži, který sázel naději a vypěstoval štěstí".


...e of Laura Ingalls Wilder Tribute ( Little House on the Prairie TV Show Theme Song) - Duration: 9:15 ... Muž, který sázel stromy "kolibřík" Jean Giono od 144 Kč ... ... . Little House on The Prairie Tribute Videos By me Recommended for you Muž, který sázel stromy ("kolibřík") Jean Giono. Muž, který sázel stromy ("kolibřík") Jean Giono. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.7 z 5 hvězdiček 46 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na ... Muž, který sázel stromy Autor: Giono, Jean Nakladatel: Literární čajovna Suzanne Rena EAN: ... Muž, který sázel stromy - YouTube ... ... Muž, který sázel stromy Autor: Giono, Jean Nakladatel: Literární čajovna Suzanne Rena EAN: 9788086653075 ISBN: 80-86653-07-2 Originál: L´homme qui plantait des arbres Překlad: Reynek, Jiří Ilustrace: Čech, Pavel Popis: 1× kniha, vázaná, 90 stran, česky Rozměry: 14 × 17 cm Rok vydání: 2006 (4. vydání) Kniha: Muž, který sázel stromy ("kolibřík") - Jean Giono. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY