Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál

Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál - Carol Dwecková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carol Dwecková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carol Dwecková. Číst Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál Online je nyní tak snadné!

POPIS


Světoznámá psycholožka Carol Dwecková po desetiletích výzkumu přesvědčivě ukázala, že úspěch v životě závisí na tzv. nastavení mysli. Podle této vědecké teorie nestojí za úspěchem pouze naše schopnosti a talent, ale také náš přístup k nim. Rozdíl je totiž v tom, zda je vnímáme jako hotové, dané, nebo naopak jako nehotové a tvárné. Autorka nám odhaluje nastavení mysli mnohých mimořádně úspěšných učitelů, lídrů, sportovců i rodičů. V knize též ukazuje, jak své nastavení můžeme změnit a jak napomoci lásce k učení a houževnatosti, které jsou základem úspěchu ve všech oblastech života.


...í mysli Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál Aktualizované a rozšířené vydání ... Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se ... ... . Za vaším úspěchem nestojí pouze schopnosti a talent, ale také váš přístup k nim: tzv. nastavení mysli. Profesorka Dwecková ve svém bestselleru vysvětluje, jak toto nastavení můžete změnit a jak ... Nastavení mysli Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál Carol Dweck . Mindset: The New Psychology of Success . Počet stran: 320 Rok vydání: 2017 . Doporučuju ... Start your review of ... Nastavení mysli - Nová psychologie úspěchu aneb naučte se ... ... . Mindset: The New Psychology of Success . Počet stran: 320 Rok vydání: 2017 . Doporučuju ... Start your review of Nastavení mysli: Nová psychologie úspěchu aneb naučte se využít svůj potenciál Write a review Dec 24, 2012 Joshua Guest rated it it was ok · review of another edition Nastavení mysli - Nová psychologie úspěchu aneb Naučte se využít svůj potenciál kniha od: Carol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY