Otazník je polovina srdce

Otazník je polovina srdce - Sofia Lundbergová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sofia Lundbergová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otazník je polovina srdce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otazník je polovina srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sofia Lundbergová. Číst Otazník je polovina srdce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o překonání hanby a viny, o hledání sama sebe, pravdy a lásky. Elin Boalsová má skvělý život. Žije v New Yorku, je úspěšnou fotografkou, má skvělého manžela, se kterým má sedmnáctiletou dceru Alice. Vše se zdá perfektní. Přesto však Elin stále něco chybí. Jednoho dne dostane Elin dopis od Fredrika, svého kamaráda z dětství, který jediný byl její velkou oporou, když vyrůstala na Gotlandu. Elin se nečekaně vrací její vzpomínky na dětství, jež ji stále více vzdalují od její rodiny a naplňují ji hanbou. Hanbou za to, co kdysi dávno provedla a co ji přimělo z ostrova utéct a už se nikdy nevrátit. Elin chápe, že jediný způsob, jak svým vzpomínkám uniknout a ochránit svou rodinu, je se jim postavit čelem. Vydává se tedy na cestu, na místa svého dětství, do jiného života, do života předtím.


... JE POLOVINA SRDCE. Novinka od autorky bestselleru Červený adresář začíná v New Yorku, kde se Elin Boalsová živí jako fotografka ... Přečteno133 - YouTube ... . Navzdory profesnímu úspěchu ji ale stále tíží tajemství z minulosti. Před lety totiž na rodném Gotlandu udělala něco, na co dodnes myslí jen velice nerada. V minulé knize autorky, Červeném adresáři, jsme prožívali osudy hrdinek částečně v San Francisku, Paříži a Stockholmu, v románu Otazník je jen polovina srdce (což je mimochodem moc zajímavý název knihy) navštívíme New York v příběhu linie ze současnosti a švédský venkov v té vzpomínkové, dle mého, vydařenější linii příběhu. Otazník je polovina srdce. Celkové hodnocení ... Elin Boalsová má skvělý život. Žije v New Yorku, j ... Otazník je polovina srdce - Sofia Lundberg | Databáze knih ... . Otazník je polovina srdce. Celkové hodnocení ... Elin Boalsová má skvělý život. Žije v New Yorku, j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY