Šitíčko

Šitíčko - Marjane Satrapiová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marjane Satrapiová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šitíčko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šitíčko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marjane Satrapiová. Číst Šitíčko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tahle knížka je vlastně záznam důvěrných rozhovorů íránských žen, příbuzných i známých autorky, které upřímně i vtipně probírají intimní, rodinné i širší záležitosti. Název odkazuje žertovným tónem na jistou praktiku: ženy v Íránu si někdy před svatbou, aby jejich ženich neměl pocit, že byl ukrácen na svých patriarchálních právech a ošizen na zboží, nechávají chirurgicky sešít porušenou panenskou blánu. Devět dam, včetně Marjaniny babičky a matky, bez přítomnosti mužů probírá vše možné od volby (či nemožnosti volby) ženicha přes kvality mužů na Západě až po plastickou chirurgii.Velmi komorní, ale působivé dílko, ve kterém autorka znovu prokázala, že je mistryní psychologické drobnokresby a vykreslování povah – a navíc že k tomu, aby vytvořila zásadní grafický román, nepotřebuje dějinné a převratné události jako ve svém nejslavnějším díle, Persepoli.


...ko v pouzdře DENI 690862 . Průměr: 7,5 cm; 53,37 CZK / bal ... Šitíčko - Marjane Satrapi | Databáze knih ... . (1 ks) bal. Zobrazeno 1 - 12 z 15 strany: 1 2 » Na stránce: 12 | 24 | 48 | 96. Sídlo společnosti: Stoklasa textilní galanterie s.r.o. Průmyslová 934/13 747 23 Bolatice okres Opava. Telefon 1: (+420) 553 677 969 Telefon 2: (+420) 734 750 798 ... S láskou ušiji výbavičku nejen pro Vaše miminko. Můžete vybírat z produktů skladem a nebo Vám ušiji nejen výbavičku přímo na míru do Vašeho pokojíčku. Šitíčko je základní pomůckou v domácnosti. U nás v ... Šitíčko pro miminka (@sitickopromiminka) • Instagram ... ... . Šitíčko je základní pomůckou v domácnosti. U nás v JYSKu najdete šicí soupravy obsahující vše důležité. Šitíčko nabizíme i v praktickém balení. vrstvy: hli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY