Společenství safírového srdce – Volba

Společenství safírového srdce – Volba - Jitka Saniová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Saniová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Společenství safírového srdce – Volba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Společenství safírového srdce – Volba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Saniová. Číst Společenství safírového srdce – Volba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Společenství safírového srdce vzniklo v roce 935 v centru západní Eurasie, dnes zjednodušeně nazývaném Evropa. Vytvořil jej ten, kterého zákeřní vrazi předčasně sprovodili z tohoto světa. Neodešel však na věčnost. Slíbil, že bude svůj domov chránit a objeví se ve chvílích nejtěžších.Ač ho od té doby spatřily miliony lidí, nikdo si zatím neuvědomil, že svou přísahu dodržel a chrání srdce Evropy, kdykoliv se ukáže nějaké nebezpečí. Tehdy svolá královskou radu Společenství safírového srdce. Její členové prověří situaci a sdělí králi získané poznatky. V případě, že je potřeba zasáhnout, vybírají se v první fázi kandidáti na členství a spolupráci. Nezáleží na věku, vzhledu, úrovni vzdělání ani povolání… záleží pouze na jediném – na jejich srdci.


...nství safírového srdce - Volba (krátká synopse 1 ... Kniha Společenství safírového srdce - Volba | Moja-Kniha.sk ... . dílu) Jitka Saniová . Dvanáct rytířů v čele s králem vytvořilo Společenství safírového srdce, které chrání srdce Evropy - Prahu - od hrozby tzv. Prázdných. Pokud se hrozba objeví, rytíři si vyberou mezi lidmi ty, které povedou do boje. Společenství safírového srdce - Volba Víš, že to můžeš být i ty, kdo bude povolán Společenstvím safírového srdce do služby? Jsi připraven? Tento úžasný fantasy román tě vtáhne do děje! Společenství safírového srdce vzniklo v roce 935 v centru západní Eurasie, dnes zjednodušeně nazývaném Evropa. Vytvořil jej ten, kterého zákeřní vrazi před ... Společenství safírového srdce - Volba - Jitka Saniová ... ... . Vytvořil jej ten, kterého zákeřní vrazi předčasně sprovodili z tohoto světa. Neodešel však na věčnost. Slíbil, že bude svůj domov chránit a objeví se ve chvílích nej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY