Tlustoprdka, no a co?

Tlustoprdka, no a co? - Renáta Názlerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Renáta Názlerová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tlustoprdka, no a co?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tlustoprdka, no a co? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Názlerová. Číst Tlustoprdka, no a co? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá žena touží po lásce... Ale také po obdivu a uznání. A všechny ženy si lásku, obdiv a uznání zaslouží. Bez ohledu na věk nebo hmotnost. Své o tom vědí hlavní hrdinky příběhu o hledání cesty k mužům a jejich srdcím. Jedna je ještě velmi mladá a druhá zase ve věku, kdy už mnozí na lásku ani nevěří. Navzdory mnoha rozdílům se spolu sblíží a obě najdou to, co hledají. Pravdu o sobě a o životě kolem sebe. Na vlastním příběhu dokazují, že krása nemá přesné parametry. Protože krása je v očích a srdci toho, kdo se dívá.


...ká autorka Renáta Názlerová přichází s novým románem Tlustoprdka, no a co? a mně se do nálady i do vkusu trefila stoprocentně ... Tlustoprdka, no a co? - Renáta Názlerová - Megaknihy.cz ... ... Tlustoprdka, no a co? | Chrudimka.cz ... ká autorka Renáta Názlerová přichází s novým románem Tlustoprdka, no a co? a mně se do nálady i do vkusu trefila stoprocentně. Román má množství neuvěřitelných poloh a vám se tak před očima odvíjí dojemný i humorný, sladký i hořký příběh, který vám poskytne ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY