Ve stínu magie: Antologie české fantastiky

Ve stínu magie: Antologie české fantastiky - Boris Hokr (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Boris Hokr (ed.),
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu magie: Antologie české fantastiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve stínu magie: Antologie české fantastiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Hokr (ed.),. Číst Ve stínu magie: Antologie české fantastiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.


...ozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky ... Ve stínu magie - Knihy.cz ... . Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Antologie dua Hokr - Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy prostě chcete být u toho. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české f ... Kyša Leoš, Hokr Boris,: Ve stínu magie - Antologie české ... ... . Předchozí antologie editorské dvojice Hokr-Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, kter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY