Kam ses schoval, jednorožče?

Kam ses schoval, jednorožče? - Sam Taplin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sam Taplin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam ses schoval, jednorožče?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam ses schoval, jednorožče? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Taplin. Číst Kam ses schoval, jednorožče? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte kouzelného jednorožce. Je za stromem? Ve křoví? Létá mezi motýly? Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Kniha je vytvořena z pevného materiálu, který vydrží i neopatrné zacházení malých nezbedníků. Tak hurá do objevování!


... schoval, jednorožče? Kam ses schoval, jednorožče? Sam Taplin ... Kam ses schoval, jednorožče? - Sam Taplin | KOSMAS.cz ... ... . Listovat. Hledej společně s námi jednorožce, který se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání plachého kouzelného jednorožce. Najdeš ho? Věk 0+ Kniha je skladem. Hledej společně s námi jednorožce, který se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání plachého kouzelného jednorožce. Najdeš ho? Kam ses schoval, jednorožče? Sam Taplin, Sarah Al ... Kam ses schoval, králíčku? - Books for Joy - Knihy pro radost ... . Najdeš ho? Kam ses schoval, jednorožče? Sam Taplin, Sarah Allen. Běžná cena: 159 Kč ... Kam ses schoval, jednorožče? Celkové hodnocení ... Kam se schoval tentokrát? Děti jistě ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY