SPSS – Praktická analýza dat

SPSS – Praktická analýza dat - Jan Řehák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Řehák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
SPSS – Praktická analýza dat.pdf


Chcete si knihu přečíst?SPSS – Praktická analýza dat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Řehák,. Číst SPSS – Praktická analýza dat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Význam statistiky roste ruku v ruce s objemem dat a touze po poznání. Odhaluje neznámé vazby, trendy a příčiny jevů. Se statistikou se v dnešní informační době setkáváme v každé profesi a znalost alespoň základních metod statistiky se stala nezbytností pro kvalifikované rozhodování, validní vědecké poznání, ale i pro korektní zveřejňování analytických výsledků. Pro základní i pokročilé statistické procedury je nutné mít uživatelsky příjemný, spolehlivý a v praxi rozšířený software. Takovým nástrojem je IBM SPSS Statistics.Publikace slouží jako detailní průvodce tímto programem. Autoři s lektorskou praxí statistiky a s mnoholetými zkušenostmi praktického využití IBM SPSS Statistics v různých sférách, Vás provedou nejen základními pravidly používání programu, ale i pokročilejšími metodami. Popisy funkcí jsou doplněny o praktické příklady, tipy a triky jak program zvládnout a efektivně se propracovat k co nejpřesnějším výsledkům. Publikace je vhodná pro začátečníky, ale i pro profesionální analytiky. Hodí se jako pomocník pro vypracování seminární či závěrečné práce studenty i pro náročné datové analýzy profesionálů v nejrůznějších oborech. Publikace pomůže čtenáři jak při seznámení se s programem, tak při samotné práci jako referenční příručka k:celkové orientaci komplexního přístupu k datům, efektivnímu ovládání programu, důslednému využití všech možností programu, přípravě dat pro analýzu,použití popisné statistiky,základních testů hypotéz i komplexní ch statistických metod, úpravě tabulkových a grafických výstupů procedur,automatizované práci s programem O autorech: Doc. RNDr. Jan Řehák je významnou osobností na poli moderní statistiky v České republice. Zasloužil se o popularizaci profesionálního statistického softwaru IBM SPSS a stal se spoluzakladatelem prestižní Jacob International Society for Collaborative Studies a dalších vědeckých společností a výborů. Je autorem originálních metod analýzy dat, jako jsou například LINDA a D-model. Odborné znalosti a zkušenosti z praxe aktivně předává v rámci kurzů Centra výuky ACREA CR a také v bohaté publikační činnosti. Ing. Ondřej Brom se specializuje na řešení významných projektů pro velké společnosti v oblasti data miningu, sběru dat a jeho automatizace. V nemalé míře se podílí na odborné a konzultantské činnosti pro oblast aplikace a využití softwarových řešení ve společnosti ACREA CR.


...raktická analýza dat Jan Řehák, Ondřej Brom ... SPSS Praktická analýza dat levně, cena 204 Kč | Srovnání ... ... . Ovládněte SPSS - nejmocnější nástroj pro praktickou analýzu dat. Význam statistiky v dnešní informační době stále roste a díky této knize proniknete do jejích tajů pomocí oblíbeného programu IBM SPSS Statistics. Zkušení autoři Vás provedou nejen základními ... Elektronická kniha: SPSS - Praktická analýza dat Autor: Ondřej Brom ; Jan Řehák Průvodce speciálním programovým systémem IBM SPSS Statistics pro statistické zpracování dat zahrnuje techniky a postupy pro práci s úpravami datových souborů, metody statistické analýzy, ... SPSS - Praktická analýza dat Autor: Řehá ... E-kniha: SPSS - Praktická analýza dat | Knihy.ABZ.cz ... ... SPSS - Praktická analýza dat Autor: Řehák, Jan a Brom, Ondřej Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025146095 ISBN: 978-80-251-4609-5 Popis: 1× kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY