Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi

Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi - Tony DiTerlizzi, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tony DiTerlizzi,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony DiTerlizzi,. Číst Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento klasický příběh o boji dobra a zla, odehrávající se v předaleké galaxii, se ve své době okamžitě stal kulturním fenoménem a inspiroval celou generaci milovníků příběhů i jejich vypravěčů. Původní trilogie Star Wars nyní znovu ožívá v této pozoruhodné obrazové knize, kde vyprávění uznávaného autora Tonyho DiTerlizziho doplňují věhlasné malby Raplha McQuarrieho, legendárního konceptuálního umělce, který stojí za filmy Nová naděje, Impérium vrací úder a Návrat Jediho. Konceptuální malby a skici, poprvé vydané v této obrazové knize, spolu s citlivým převyprávěním příběhu o cestě Luka Skywalkera, venkovského kluka z Tatooinu, jenž se stane rytířem Jedi, tvoří okouzlující kombinaci, která upoutá fanoušky Star Wars všech věkových kategorií a potěší i budoucí čtenáře.


...gické informace. Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi je adaptace Originální trilogie, kterou napsal Tony DiTerlizzi a obsahuje ilustarce od Ralpha McQuarrieho ... Star Wars© Kostýmy Kostýmy všech postav! | Funidelia ... .. Anotace Editovat. Trilogie Star Wars znovu ožívá v nové obrazové knize. Tento klasický příběh o boji dobra a zla, odehrávající se v předaleké galaxii, se ve své době okamžitě stal kulturním ... Zbraň rytíře Jedi: Dobrodružství Luka Skywalkera je román, který je součástí série Cesta k Epizodě VII, která osvětluje události mezi šestou a sedmou epizodou. Českou verzi vydalo nakladatelství Egmont v roce 2015. Luke Skywalker je syn rytíře Jedi Anakina Skywalkera a zvolené královny Naboo, Padmé Amidaly. Má také sest ... Zbraň rytíře Jedi: Dobrodružství Luka Skywalkera | Czech ... ... . Českou verzi vydalo nakladatelství Egmont v roce 2015. Luke Skywalker je syn rytíře Jedi Anakina Skywalkera a zvolené královny Naboo, Padmé Amidaly. Má také sestru - dvojče, Leiu Organu Solo. Stal se členem "povstalecké" Aliance pro obnovu republiky, kde jeho největším činem bylo zničení první Hvězdy smrti. Také je zodpovědný za smrt císa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY