Astonishing X-Men 1: Nadaní

Astonishing X-Men 1: Nadaní - Joss Whedon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joss Whedon
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astonishing X-Men 1: Nadaní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astonishing X-Men 1: Nadaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joss Whedon. Číst Astonishing X-Men 1: Nadaní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Menů, s jediným cílem – ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Jenže nepočítají s další ohromující novinkou. Vědci objevili lék proti mutantství. Mezi lidmi i rasou homo superior vypuká panika, přátelé se stavějí proti sobě, a brzy jde o všechno. Zvláště, když do boje vstupuje tajemný Ord... a jeden velmi překvapivý spojenec.


... | 1.1.2019 | Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadaní | ... Astonishing X-Men Vol 4 | Marvel Database | Fandom ... . X-meni jsou značka, která mě snad nikdy nezklame. Whedon krásně navazuje na X-meny od Morrissona, dovolil bych si říct, že Whedon odstartoval mnohem lépe než Morrisson v New X-men a tempo drží prakticky celou knihu. Obsahuje komiksy Astonishing X-Men 1-6. Detailní informace. Tisk Zeptat se Sdílet. Tweet. Zavřít. Související produkty. 379 K ... Astonishing X-Men 1: Nadaní. Doprava Platb ... Astonishing X-Men #01: Nadaní | ComicsDB ... . Související produkty. 379 K ... Astonishing X-Men 1: Nadaní. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Astonishing X-Men 1: Nadaní Cyclops a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY