Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď

Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď - Rachel Renée Russellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Renée Russellová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Renée Russellová. Číst Deník mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nikki Maxwellová je možná pořádná mimoňka, ale jednu věc ví jistě – psaní deníčku je skvělý způsob, jak dokonale poznat nejdůležitější osobu v jejím životě: SEBE SAMU! A to teď můžeš udělat i TY, díky jejímu speciálnímu zápisníku napěchovanému zábavnými otázkami na každý den v roce. Při vymýšlení odpovědí se možná trochu zapotíš, ale zaručeně si užiješ kopec legrace, zvlášť když se je rozhodneš sdílet s kámoši. A nebyla by to psaním posedlá Nikki, kdyby nepřipsala i pár vlastních odpovědí a nepřidala spoustu obrázků. To nejlepší na konec: tenhle zápisník ti vydrží na celé dva roky!


...mimoňky - Bez filtru!: Tvoje deníčková zpověď ... Rachel Renée Russellová | knizniklub.cz ... . Rachel Renée Russellová ... Deník mimoňky - Bez filtru! Autor: Russellová, Rachel Renée Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020454485 ISBN: 978-80-204-5448-5 Překlad: Hejná, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Kniha: Deník mimoňky Bez filtru! -- Tvoje deníčková zpověď - Rachel Renée Russellová Vaše nové online knihkupectví! Titul: Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď Russellová Rachel Renée Objednávejte knihu Deník mimoňky BEZ FILTRU! - Tvoje deníčková zpověď v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spo ... Deník mimoňky Bez filtru! -- Tvoje deníčková zpověď ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kde...SOUVISEJÍCÍ KNIHY