Mladí Titáni do toho! 2: Boj o pizzu!

Mladí Titáni do toho! 2: Boj o pizzu! - Sholly Fisch, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sholly Fisch,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Mladí Titáni do toho! 2: Boj o pizzu!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mladí Titáni do toho! 2: Boj o pizzu! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sholly Fisch,. Číst Mladí Titáni do toho! 2: Boj o pizzu! Online je nyní tak snadné!

POPIS


V boji o lásku a pizzu je všechno dovoleno! Mladí Titáni jsou opět tady – a s nimi další porce legračních a šílených dobrodružství jednoho z nejhorších superhrdinských týmů světa. Robin, Starfire, Cyborg, Beast Boy a Raven se znovu pouštějí do akce! Podaří se Robinovi konečně udělat na Starfire dojem, když se z něj stane mladistvý idol? Přežije Raven pekelnou rodinnou slezinu? Zneškodní Cyborg oživlý knír? A co se přesně stalo o Protikladném dni? A co teprve, až dojde na epický superhrdinský souboj o tu největší cenu ze všech – o poslední dílek pizzy! Kdo z Titánů tuhle ultimátní cenu získá?!Všechny vaše otázky (a mnohé další) budou zodpovězeny ve zbrusu nové knize pro lidi všeho věku – Mladí Titáni, do toho: Souboj o Pizzu. Od scenáristů Sholly Fische (The All-New Batman: The Brave and Bold). Merrill Hagana (The Astonishing Spider-Man), Amy Wolframové (televizní seriál Teen Titans Go!) a kreslířů Ben Batese (Scribblenauts Unmasked: A Crisis of Imagination), Ley Hernandezové (Killer Princess) a dalších!


...itáni do toho! 2: Boj o pizzu! Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty ... Mladí Titáni do toho! — CREW ... . Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Hledáte Mladí Titáni do toho! 2 - Boj o pizzu! od Sholly Fisch? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mladí Titáni do toho!, či už seriál, alebo komiksy, s ... Mladí Titáni do toho! 2 : Boj o pizzu - Multiverzum | recenzia ... . 33 prodejen po celé ČR Mladí Titáni do toho!, či už seriál, alebo komiksy, sú tým najlepším miestom pre tých, ktorí sa chcú v superhrdinskej tematike odreagovať, neberú seba ani nič iné príliš vážne a majú chuť sa dobre pobaviť. A pri komikse Boj o pizzu nemáte prečo váhať, je vynikajúci! Za recenzný výtlačok ďakujeme vydavateľstvu Crew. Dárek: Mladí Titáni ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY