Vítek a hřebíček Bumťuk

Vítek a hřebíček Bumťuk - Svatopluk Kutěj | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Kutěj
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítek a hřebíček Bumťuk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vítek a hřebíček Bumťuk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Kutěj. Číst Vítek a hřebíček Bumťuk Online je nyní tak snadné!

POPIS


V těchto pohádkách se nestřílí, nebojuje, ani zde nevystupují příšerky z kosmu. Hrdinou pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk. Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkové bedýnce s nářadím. S ním pak prožijí řadu příběhů a dobrodružství. Pomáhají včelkám, králíčkům, holoubkovi, veverce, kuřátkům a dalším zvířátkům. Spravují babičce hodiny a troubu v kuchyni, na dvorku opraví trpaslíka, udělají krtkovi domeček, pejskovi boudu a kočičkám houpačku. Jestli se jim to vždycky povede, se dozvíte v této knížce.


...pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk ... Dětské | Knihy Fenix ... . Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkové bedýnce s nářadím. S ním pak prožijí řadu příběhů a dobrodružství. Hrdinou pohádek je malý chlapec Vítek a jeho kamarád - hřebíček Bumťuk. Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici ... Vitek | Sleviste.cz ... . Vítek, který je na prázdninách u babičky a dědečka na vesnici, se tu skamarádí s malým hřebíčkem Bumťukem, kterého jednou najde smutného a ohnutého v dědečkové bedýnce s nářadím. S ním pak prožijí řadu příběhů a dobrodružství. Vítek a hřebíček Bumťuk Autor: Kutěj, Svatopluk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY