Websterovi 1: Příběhy ze sítě

Websterovi 1: Příběhy ze sítě - Vanda Rozenbergová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vanda Rozenbergová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Websterovi 1: Příběhy ze sítě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Websterovi 1: Příběhy ze sítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vanda Rozenbergová,. Číst Websterovi 1: Příběhy ze sítě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uvnitř lidského světa existuje jiný svět, malý a skrytý. Je také utkaný z příběhů jako ten náš. Jejich vlákna proplétají bytosti s osmi nohama a čtyřma očima – pavouci. Pavoučí rodinka Websterových žije v nejvyšším poschodí v útulných kokonech zavěšených ve výtahové strojovně. Hlavní hrdinka – šestiletá pavoučice Lili – se toho musí mnoho naučit. Můžete být u toho, když utká své první vlákno nebo se poprvé vydá do školy. Její teenagerský brácha Hugo ji na výpravách do velkého světa provází, i když mu ségra někdy parádně leze na nervy. Máma Alma se stará o vybrané pavoučí pochoutky a táta Walter o rozhodná slova. Zapomnětlivá babička Matilda a vášnivý sběratel děda Rafael všechny obšťastňují svými překvapivými vynálezy. V šesti příbězích objevíte nejen pevnost pavoučího vlákna, ale i skutečnou sílu rodiny, kterou spojuje.


...SE S NÁMI! PAVOUČÍ RODINA WEBSTEROVÝCH V NOVÉ POHÁDCE, OD TVŮRCŮ MIMI A LÍZA ... Kniha: Websterovi - Příběhy ze sítě() za 13,07€ | Gorila ... . Uvnitř lidského světa existuje jiný svět, malý a skrytý. Je také utkaný z příběhů jako ... Websterovi 1: Příběhy ze sítě Vanda Rozenbergová, Boris Šíma Nakladatel: Brio 2019 Všechny informace o produktu Kniha Websterovi - Příběhy ze sítě - Boris Šíma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Websterovi - Příběhy ze sítě - Boris Šíma. Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Websterovi. Akce Skladacky-puzzle-ak ... Websterovi - Příběhy ze sítě - Križková Zuzana, Rayman ... ... . Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Websterovi. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Websterovi. Příběhy ze sítě. ROZENBERGOVÁ Vanda. Info: Slovart, 2019 (1.) - váz., 168 str. Ilustr. B. Šima. Ze sloven. přel. R. Svobodová Název...SOUVISEJÍCÍ KNIHY