100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách

100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách - Katharina Bäcker-Braun | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katharina Bäcker-Braun
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katharina Bäcker-Braun. Číst 100 her pro děti do tří let: V dětských skupinách a mateřských školách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách – hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Předkládané aktivity nepotřebují složité materiály ani dlouhou přípravu a podporují u dětí vnímavost, fantazii, zvídavost a celkový vývoj. U her je uvedeno, jaké pomůcky jsou pro jejich hraní potřeba a co konkrétně se u dětí procvičuje.Katharina Bäcker-Braun je diplomovaná pedagožka, která pracuje pro Mnichovsko-freisingskou arcidiecézi, kde např. vzdělává rodiny a skupinové vedoucí.


...ěti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem ... 100 her pro děti do tří let - Bäcker-Braun Katharina levně ... ... . Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do t ... Kniha: 100 her pro děti do tří let | Knihy.ABZ.cz ... . Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách - hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY