A nakonec Vánoce

A nakonec Vánoce - Petr Šabach | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šabach
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A nakonec Vánoce.pdf


Chcete si knihu přečíst?A nakonec Vánoce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šabach. Číst A nakonec Vánoce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři nové příběhy zasadil Petr Šabach do města v americkém státě Massachusetts, které dobře zná, protože zde žije jeho syn a vnoučata. V atmosféře Halloweenu a Vánoc prožívá svá drobná dobrodružství dvojka sehraných kluků, vypravěč Damián a frajer Robinson, kteří stihnou pohřbít mravence i prožít první milostná vzplanutí. Zkušený autor bestsellerů Hovno hoří a Občanský průkaz nám tak připomíná, že svěží vnímání světa nemusí být přímo závislé na věku člověka. Klukovský pohled je možné si uchovat.


...c Vánoce Autor: Šabach, Petr Nakladatel: Paseka EAN: 9788074326790 ISBN: 978-80-7432-679- Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 9,7 × 14 cm Rok vydání: 2015 (1 ... A nakonec vánoce - Petr Šabach | Elektronická kniha na Alza.cz ... . vydání) A nakonec Vánoce. Kdo napsal knihu A nakonec Vánoce? Autorem je Petr Šabach. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. A nakonec Vánoce book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Tři nové příběhy zasadil Petr Šabach do města v americkém státě Mas... A nakonec Vánoce . Petr Šabach; P ... A nakonec vánoce [eBook] - Petr Šabach | Knihy Dobrovský ... ... . Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Tři nové příběhy zasadil Petr Šabach do města v americkém státě Mas... A nakonec Vánoce . Petr Šabach; Petr Šabach . 4,3 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Deti a mláde ž Česká próza Humor, satira Novely, poviedky, an...SOUVISEJÍCÍ KNIHY