Baoplaneta

Baoplaneta - Luboš Drtina | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Drtina
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Baoplaneta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Baoplaneta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Drtina. Číst Baoplaneta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poleťte s námi na Baoplanetu! Nepotřebujete k tomu tisíce světelných let, s našimi létajícími stroji na Baoplanetu doletíte snadno a rychle, dobrodružství je na dosah, stačí otevřít tuto malou knížku…Pamatujete si Baoplán? Kdysi jsme tak pojmenovali dvoulist pro děti, který Baobab příležitostně vydával. V záhlaví každého čísla se vznášel létající stroj od jiného autora a grafikovi Luboši Drtinovi se baoplány, ty podivuhodné a srandovní létající stroje, zalíbily natolik, že z nich sestavil celou knížku. Ta nyní vychází na oslavu patnácti let nakladatelství Baobab v knižním světě.V téhle knize se létá, padá, sviští, také se tu jedí kníry, čte se zepředu a klidně i zezadu, jak je libo, a dá se i omalovat. Je to pocta hravosti, dadaistické nevážnosti, letům šedesátým a Aloisi Mikulkovi. Je to kniha svou stavbou neotřelá — básnická a poťouchle hravá, volně kombinující různé žánry. A taky je to knížka, se kterou se můžete naučit počítat (nebo počítat úplně jinak), a ve které pochopíte, že i písmo může být ilustrací. A hlavně je to knížka nakažlivě veselá!


...o naší Bioplanetě. Věříme, že rostlinná strava pocházející z ekologického zemědělství je nejlepším způsobem stravování, které vám přinese kvalitnější zdraví a více čisté energie a radosti ze života ... Baoplaneta - Luboš Drtina | arki.cz ... . Ekologické zemědělství je jediným možným a udržitelným principem pro zachování kvality půdy, jenž zajistí přirozenou a dlouhodobou produkci ... Luboš Drtina / Baoplaneta. K oslavě 15 let nakladatelství Baobab jsme si vytiskli Baoplanetu. Poleťte s námi! Nepotřebujete k tomu tisíce světelných let, s našimi létajícími stroji na Baoplanetu doletíte snadno a rychle, dobrodružství je ... Masážny ježko - Bioplaneta.sk ... . K oslavě 15 let nakladatelství Baobab jsme si vytiskli Baoplanetu. Poleťte s námi! Nepotřebujete k tomu tisíce světelných let, s našimi létajícími stroji na Baoplanetu doletíte snadno a rychle, dobrodružství je na dosah, stačí otevřít tuto malou knížku… Pamatujete si Baoplán? Certifikovaná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY