Bílá místa české historie 4: Naplněný sen profesora filozofie

Bílá místa české historie 4: Naplněný sen profesora filozofie - Jiří Bílek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bílek
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá místa české historie 4: Naplněný sen profesora filozofie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílá místa české historie 4: Naplněný sen profesora filozofie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bílek. Číst Bílá místa české historie 4: Naplněný sen profesora filozofie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrtý díl je věnován počátku 20. století a především první světové válce. Dozvíme se o dilematech české politiky včetně Švihovy aféry, českých stopách v atentátu na Františka Ferdinanda d´Este, průběhu válečných operací a zejména o situaci v českých zemích a československém zahraničním odboji včetně jeho protagonistů – T. G. Masaryka, E. Beneše či J. Dűrycha. Nemalá pozornost je věnována také vzniku a činnosti našich legií v Rusku, Francii a Itálii. Na závěr se dozvíme, proč byl československý stát vyhlášen 28. října 1918 hned třikrát.


...šechny informace o produktu Kniha Bílá místa české historie 4 - Naplněný sen profesora filozofie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bílá místa české historie 4 - Naplněný sen profesora filozofie ... Revolver revue 74 PDF 2019 - Prazska PDF ... . Bílá místa české historie 4 Autor: Bílek, Jiří Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024250564 ISBN: 978-80-242-5056-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 440 stran, česky Rozměry: 14,5 × 22,7 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Domov Odborná a náučná literatúra História, vojnová literatúra Slovenské a české dejiny Bílá místa české historie 4 - Naplněný sen profesora filozofie Odborná a náučná literatúra História, vojnová ... Bílá místa české historie 4: Naplněný sen profesora ... ... . vydání) Domov Odborná a náučná literatúra História, vojnová literatúra Slovenské a české dejiny Bílá místa české historie 4 - Naplněný sen profesora filozofie Odborná a náučná literatúra História, vojnová ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY