Česká kniha rekordů V.

Česká kniha rekordů V. - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká kniha rekordů V..pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká kniha rekordů V. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Česká kniha rekordů V. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Česká kniha rekordů 5 přináší úžasné výkony i vše, čím se může Česká republika pochlubit - české vynálezy, pozoruhodnosti jednotlivých oborů, světová prvenství českých lidí – - vše, co Češi dali světu - zlaté české ručičky řemeslníků, lidových tvůrců, světci a poutní místa - neuvěřitelné výkony našich rekordmanů, kaskadérů, siláků a akrobatů - přírodní i zeměpisné pozoruhodnosti všech krajů České republiky - vynikající česká umělecká díla, světově uznávaní umělci, knihy rekordmanky... - ta nejpozitivnější prezentace České republiky vzbuzující hrdost na to - být Čechem Přečtěte si o ČR jako o zemi činorodých lidí, která dala světu (v historii i nyní) řadu pozoruhodných osobností, vynálezců, lékařů, špičkových sportovců, ale i architektonické skvosty, světově uznávaná díla i docela "obyčejné" hrdiny ... Kniha je doplněna výběrem nejnovějších rekordů a tím nejlepším z archivů Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov. Připravena je i anglická verze - Czech Book of Records. Přes 2 tisíce údajů, nad kterými zůstává rozum stát, téměř 2 tisíce fotografii na 256 stranách v desítkách kapitol : Lázeňství, Sportovní legendy, Úspěchy českého zdravotnictví, Co Češi dali světu, Lidové tradice a řemesla, Památky UNESCO, Hudba, Film a divadlo, Fotbal, Český jazyk, Svět motorů, Velikonoce, Vánoce, Betlémy, Děti a pro děti, Modeling, Galerie českých osobností a superlativů, Vinařství, Sběratelé, Pivo ... ČESKÁ KNIHA REKORDŮ 5 JE INTERAKTIVNÍ: Namiřte svůj chytrý telefon na QR kódy v záhlaví jednotlivých kapitol a prohlédněte si nevídaná videa z rekordních pokusů zaznamenaných Agenturou Dobrý den. I Vy buďte NEJ... a dejte nám o tom vědět!


...gentura spravuje registraci rekordů do Česká kniha rekordů, muzeum rekordů a kuriozit (expozice Zlaté české ručičky) a festival Pelhřimov město rekordů ... Česká kniha rekordů V. (Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Josef ... ... . Guinnessova kniha rekordů ... Watanabe se narodil jako nejstarší z osmi dětí v roce 1907 a mnoho let pracoval v továrně na sladkosti, které dodnes miluje. Překousl 33 plechovek za minutu, teď chce český silák zvednout v zubech koně ... Česká ekonomika; Názory Česká kniha rekordů 5 přináší úžasné výkony i vše, čím se může Česká republika pochlubit - české vynálezy, pozor ... Guinnessova kniha rekordů - Aktuálně.cz ... ... Česká ekonomika; Názory Česká kniha rekordů 5 přináší úžasné výkony i vše, čím se může Česká republika pochlubit - české vynálezy, pozoruhodnosti jednotlivých oborů, světová prvenství českých lidí - vše, co Češi dali světu - zlaté české ručičky řemeslníků, lidových tvůrců, světci a poutní místa - neuvěřitelné výkony našich rekordmanů, kaskadérů, siláků a ... Česká kniha rekordů 5 při...SOUVISEJÍCÍ KNIHY