EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách

EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách - Michal Priesnitz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Priesnitz
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách.pdf


Chcete si knihu přečíst?EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Priesnitz. Číst EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách Online je nyní tak snadné!

POPIS


EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus. Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdinů předkládané knihy. Děj se odehrává v Olomouci o prázdninách a čtveřice dětí poznává město spolu s dalšími třemi kamarády. Není zde nic, co by nechtěli, nemohli a konečně nepoznali. K tomu jim asistuje romanticky založený dědeček, dále pak bývalý říční plavec, a řada dědečkových přátel. Dědeček seznamuje svá vnoučata s tajemstvími města a stručně glosuje minulá období a jejich tragiku. Kniha je vedena ve dvou rovinách. První spočívá v popisu prožívaných dobrodružství, druhá v komentářích a úvahách dědečka o tom, čím vším si město ajeho lidé museli projít a čím se prožít.


... EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách - Michal Priesnitz ... Kudy z nudy - Dny evropského dědictví Olomouc ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách-16% sleva. Kniha: EJTL, o ... Hledáte EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách od Tereza Svobodová,Michal Priesnitz,Majda Dziková,Ema Svobodová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR EJTL, o tajemně dobrodružných prázd ... Tereza Svobodová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . 33 prodejen po celé ČR EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách - Priesnitz Michal, Dziková Majda, Svobodová Ema, Svobodová Tereza - EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus. Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdi EJTL ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY